Вміст | Креолін, 100мл
КРЕОЛІН (Creolinum), бактерицидну, інсектицидну і акаріцидниє засіб, засн. діючими речовинами якого є фенолкрезолы і вуглеводні.
У ветеринарній практиці використовують гол. чин. кам'яновугільний і гомогенізований К. Кам'яновугільний К.—темно-бура масляниста рідина з різким запахом крезолу, розчинний у спирті, ефірі, бензолі. З водою утворює стійку емульсію молочного кольору.
Застосовують при неспоровых інфекціях для дезінфекції животноводнических приміщень, годівниць, предметів догляду за тваринами у вигляді 5%-ної емульсії при t 60 °С, в пташниках — 3% -ної емульсії (з додаванням інсектицидів); для боротьби з мухами в рідких субстратах з тирсою; при корості у вигляді купання тварин у ваннах, обмивання, лініментів і мазей.
При купанні овець використовують К. у формі 2,5%-ної емульсії при t 20-30 °С; при лікуванні курей, уражених пухоедами, — 0,25%-ную емульсію. Гомогенізований (активоване) К., збагачений гамма-ізомером гексахлорану (до 2,8—3% ),— світло-сіра густа олієподібна рідина, з водою утворює емульсію. Застосовують 1%-ную емульсію при корості для лікування овець у вигляді купання у ванні при t 20—25оС для профілактики у вигляді 0,5—1%-ної емульсії. Зберігають у темному місці при t не нижче 15оС. | Денатурат, 500мл - O. L. KAR
СКЛАД:
Спирт денатурований або розчинник денатурат — являє собою рідину з неприємним запахом, приготовану з відходів лікеро-горілчаного і спиртового виробництва з додаванням денатуруючих речовин і барвника для приведення спирту в стан, непридатний для вживання всередину.
Спирт денатурований, Розчинник Денатурат, ПРИЗНАЧЕННЯ:
Розчинник або спирт Денатурат денатурированый — призначений для розбавлення циклогексанон — формальдегідних, поливинилбутиральных, лужних, лаків і політур.
Розчинник Денатурат, Спирт денатурований, ВИКОРИСТОВУЮТЬ:
Спирт денат— используют для бытового использования (удаления пятен, разжигания примусов, горелок и т.д., в тех же целях, что и сухой спирт);
Денатурированный спирт или Денатурат — используют как антифриз, однако следует учитывать его огнеопасность;
Денатурат или Денатурированный спирт — используют как сырье для производства лакокрасочных материалов, растворителей;
Денатурированный спирт или Денатурат — используют для обезжиривания;
Денатурат или Денатурированный спирт — используют для чистки и мойки различных поверхностей;
Денатурированный спирт или Денатурат — используют для приготовления незамерзающих моющих растворов для стекол автомобилей и в быту;
Денатурат или Денатурированный спирт — используют в медицинских целях;
Денатурированный спирт или Денатурат — используют для дезинфекции.
Спирт денатурированный, Растворитель Денатурат, СВОЙСТВА:
Цвет и внешний вид денатурата: бесцветная или слегка окрашенная жидкость
Летучесть по этиловому эфиру: 12 -16.
Растворитель Денатурат, Спирт денатурированный, БЕЗОПАСНОСТЬ:
Денатурат относится к опасным веществам.
При применении, транспортировке и хранении денатурированного спирата (денатурата) — необходимо строго соблюдать правила пожарной безопасности.
При попадании денатурата (денатурированного спирта) в глаза — смыть теплой водой с мылом.
Пить денатурат или денатурированный спирт категорически запрещается, — ЯД!
Спирт денатурированный, Растворитель Денатурат, ХРАНЕНИЕ:
Хранить денатурированный спирт или денатурат следует в плотно закрытой таре в не отапливаемом помещении вдали от электронагревающих приборов и источников открытого огня.
Денатурат следует беречь от прямых солнечных лучей.
Гарантійний термін зберігання спирту денатурированого, денатурату — 12 місяців з дня виготовлення. | Віросан, 1л - BioTestLab
Склад
100 мл препарату містить діючі речовини:
алкілдиметилбензиламоній хлорид - 25,0 г,
глутаровий альдегід - 11,0 г;
допоміжні речовини.
Фармакологічні властивості
Виросан - комплексне миючо-дезінфікуючий засіб, що діє бактерицидно (Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, E. coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Listeria monocytogenes, Mycoplasma spp.), фунгіцидно (Candida spp., Aspergillus spp., Fusarium spp., Penicillium spp.), вирулицидно (Newcastledisease virus, Reovirus, Rotavirus, Coronavirus, Paramyxovirus, Poxvirus, Orthomyxovirus, Pestivirus) і інші бактерії і віруси.
Застосування
Робочі розчини, призначені для дезінфекції різних об'єктів, готують в пластмасових, емальованих (без пошкодження емалі) ємностях шляхом додавання відповідної кількості кошти до водопровідній воді.
Спосіб застосування та дози
Використовують водні розчини препарату низьких концентрацій. Може застосовуватися раз - вими способами: у вигляді розчину, розпиленням, туманообразованием, пенообразова - ням. Туманообразование можна проводити як холодним, так і гарячим способом з використанням туманогенераторов. У робочих концентраціях не викликає корозії елі karcher. Після експозиції руйнується факторами зовнішнього середовища (не потрібно змивати).
Застосування методом |
Робоча концентрація і обсяг для обробок |
розпилення |
0,1-0,5%-ний розчин препарату
з розрахунку 1 л робочого розчину на 4-12 м2 площі |
піноутворення |
0,5%-ний розчин препарату
з розрахунку 1 л робочого розчину на 4-6 м2 площі |
туманоутворення |
0,75 л Виросана + 4 л води на 1000 м3 об'єму приміщення |
заповнення
дезбар'єрів |
0,5%-ний розчин Виросана оновлюють раз на тиждень
або додають у міру висихання дезбарьере |
Для обробки приміщень, обладнання або транспорту піною необхідно використовувати пенообразующую насадку і 0,5%-ний розчин препарату.
Період виведення (каренціі)
Не регламентується. Після експозиції руйнується факторами зовнішнього середовища.
Термін придатності
24 місяці від дати виготовлення.
Умови зберігання
Зберігати в темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 35° С. | Кристал 900 20л Фасовка: 20л | Екоцид С, KRKA
Препарат широкого спектру віруцидної, бактерецидної та фунгіцидної дії.
Водорозчинний порошок простий у застосуванні на всіх поверхнях.
Безпечний для навколишнього середовища, людей і тварин.
Тварин вводять через 2-3 години, після того, як поверхні висохли
Склад
Активною субстанцією Екоциду С є калію пероксимоносульфат. Ефективність препарату підвищує добавка поверхнею активних речовин, неорганої буферної системи.
Інструкція по застосуванню
Робочий розчин Екоциду С використовують у вигляді спрею, туману, ванни для копит або дезбар'єра. Для дезінфекції попередньо очищених поверхонь і устаткування необхідно приготувати 1%-й розчин Екоциду С. Вміст 1 кг пакета розчиняють на 100 літрів води.
Цілі застосування
Заключна дезінфекція
Розведення:
1 : 100 (1%)
Спосіб застосування:
Робочий розчин (в дозі 300 мл/м2 поверхні) нанести на попередньо очищені поверхні за допомогою розпилювача. Тварин вводять через 2-3 години, поїсти після того, як поверхні в приміщенні висохли.
Очистка і дезінфекція обладнання на фермах, інкубаторних станціях, у приміщеннях для приготування корму.
Розведення:
1 : 200 – 1 : 33 (від 0,5% до 3%) залежить від ступеня забруднення.
Спосіб застосування:
Робочий розчин (в дозі 300 мл/м2 поверхні) нанести на обладнання з допомогою розпилювача низького тиску або іншого механічного розпилювача. Через 15-60 хв, в залежності від ступеня забруднення, його обполіскують чистою водою.
Очищення та дезінфекція поверхонь обладнання на фермах з високим ступенем забруднення.
Розведення:
1 : 50 – 1 : 33 (від 2% – 3%)
Спосіб застосування:
Робочий розчин (в дозі 300 мл/м2 поверхні) нанести на попередньо очищені поверхні і обладнання за допомогою розпилювача. Через 30 хвилин їх обполіскують чистою водою.
Дезінфекція системи подачі питної води
Заключне очищення та дезінфекція
Розведення:
1 : 200 (0,5%)
Спосіб застосування:
Робочим розчином Екоциду С заповнюють резервуар для питної води та систему подачі води. Через 60 хв систему ретельно промивають чистою водою.
Постійна дезінфекція питної води
Розведення:
1 : 1000 (0,1%)
Спосіб застосування:
У резервуар додають відповідну кількість порошку Екоциду С або відповідну кількість робочого розчину через автоматичний дозатор.
Дезбар'єр для взуття, копит тварин і коліс транспортних засобів
Розведення:
1 : 100 (1%)
Розведення:
Робочий розчин дезбарьере змінюють кожні 4 дні або в міру забруднення.
Дезінфекція повітря
Розпилення повітря в цілях зниження перехресних інфекцій в період спалаху захворювань (особливо захворювань дихальних шляхів)
Розведення:
1:200 (0,5%)
Спосіб застосування:
Робочий розчин (в дозі 1л/10м2 поверхні підлоги) розпилюють за допомогою механічного аерозольного генератора або ранцевого обприскувача.
Холодна аерозольна дезінфекція
Розведення:
1 : 100 (1%)
Робочий розчин (в дозі 1л/10м2 поверхні підлоги) розпилюють в порожніх приміщеннях (хлівах) за допомогою аерозольного генератора і залишають засіб діяти протягом 30 хвилин. Перед введенням тварин приміщення провітрюють протягом 30-60 хвилин.
Тепла аерозольная дезинфекція
Розведення:
1 : 25 (4%)
Спосіб використання:
Спочатку готують розчин для інтенсивного тумановинекнення, змішуючи 15 частин посилюючого агента для виникнення тумана з 85 частинами води. До приготованого розчину додають Екоцид С, з розрахунку отримання робочого розчину 4% контцентрації. Робочий розчин (в дозі 1л/40 м2 пвдлоги) роспиляють в пустих приміщеннях (хлівах) за допомогою термічного генератора туману і залишають засіб діяти на протязі 30-60 хвилин. Перед введенням тварин приміщення провітрюють на протязі 30-60 хвилин. | Екосепт, 50г - - O.L.KAR.
Мілкогранульований порошок рожево-сірого кольору із запахом лимона добре розчинний у воді.
Склад
100 г препарату містить діючу речовину:
калію пероксимоносульфат ― 50 р.
Допоміжні речовини: до 100г.
Фармакологічні властивості
При взаємодії з натрієм хлоридом і сульфаминовой кислотою калій пероксимоносульфат є сильнодіючим окислювачем. Калій пероксимоносульфат ― ефективний біоцид по відношенню до багатьом відомим сім'ям вірусів, патогенних для людини і тварин, відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій. Активний також відносно деяких видів дріжджів і грибів. Калій пероксимоносульфат викликає окислення мікробних глікопротеїнів, поліпептидів і нуклеїнових кислот. Він вступає в реакцію з сульфгидрильнимы групами білків, що знаходяться в капсиде вірусів. Органічні кислоти в поєднанні з неорганічним буфером створюють кисле середовище і оптимізують біоцидних активність калію пероксимоносульфата. Таку активність вони виявляють також у присутності жорсткої води, органічних домішок і при низьких температурах.
Натрію додецилбензен сульфонат діє як поверхнево-активна речовина, завдяки чому забезпечується контакт окислювача з мікробами; вступає в реакцію з ліпідами мембрани і викликає денатурацию деяких білків мембрани клітин.
Экосепт має бактерицидну (E. coli, Klebsiella spp., Staphylococcus spp., Pseudomonas aeruginosa, Campylobacter spp., Enterococcus spp. Mycobacterium tuberculosis, Proteus mirabilis, Salmonella spp. та інші), фунгіцидну (Candida albicans, Trichophyton spp., Aspergillus niger), вируцидным (вірусів гепатиту, герпесу, грипу, поліомієліту, ентеровірусів та інших) та спороцидну (знищує найбільш стійкі бактеріальні спори) дією.
Застосування
Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів з переробки птиці та яєць, забійних та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, які підлягають ветеринарному нагляду.
Дозування
Робочий розчин Экосепт застосовується методом вологої дезінфекції, аерозольного розпилення, туману і для дезинфекційних бар'єрів.
> Для загальної дезінфекції заздалегідь очищених поверхонь і пристроїв необхідно приготувати 1% розчин Эосепт (100 г препарату на 10 л води).
Експозиція становить від 60 хвилин до 2 годин.
> Остаточна дезінфекція поверхонь приміщень, де утримуються тварини, виконується при
ризик виникнення вірусних, бактеріальних або грибкових інфекцій. 1% розчин Экосепта наноситься на поверхні і обладнання за допомогою розпилювача низького тиску або іншого механічного розпилювача в дозі 300 мл / м2. Експозиція становить від 2 до 3 годин. Тварин заводять у приміщення після закінчення експозиції.
> Для очищення та дезінфекції обладнання використовують 0,5-3% розчин Экосепт в дозі 300 мл / м2 протягом 15-60 хвилин, в залежності від ступеня забруднення. Потім обполіскують чистою водою.
> Для санації систем водопостачання після остаточного очищення використовують 0,5% розчин Экосепт (50 г препарату на 10 л води), заповнюючи всю систему. Експозиція триває 60 хвилин. Після експозиції залишки дезінфекційного розчину змивають водою.
> Для забезпечення постійної стерилізації питної води додають відповідну кількість порошку Экосепту в резервуар або автоматичне дозуючий пристрій для отримання 0,1% розчину.
> Для дезінфекції повітря з метою знищення перехресних інфекцій в період спалаху захворювань (особливо захворювань дихальних шляхів), використовують 0,5% розчин Экосепта. Дезінфекцію проводять за допомогою пристроїв, що діють під тиском, для дрібнокрапельне розпилення або рюкзачних розпилювачів в дозі 1 л на 10 м3 площі. Експозиція становить 30-60 хвилин.
> Для холодної аерозольної дезінфекції використовують 1% розчин Экосепта (100 г препарату на 10 л води).
Аерозольну дезінфекцію у звільнених від тварин приміщеннях (стодолах) проводять протягом 30-60 хвилин з допомогою механічних аерозольних генераторів в дозі 1 л розчину на 10 м3 площі. Перед заводом тварин, приміщення провітрюють протягом 30-60 хвилин.
> Для теплої аерозольної дезінфекції використовують 4% розчин Экосепта (400 г препарату на 10 л води) при витраті 1 л розчину на 40 м3 площі. Спочатку змішують підсилює агент (гліцерин та інші) для утворення туману з водою в розрахунку 15 одиниць підсилюючого агента на 85 одиниць води. Потім додають в розчин Экосепта.
Аерозольну дезінфекцію у приміщеннях (стодолах) проводять протягом 30-60 хвилин з допомогою термічного генератора туману.
> Для дезбар'єрів і для обробки коліс транспортних засобів, взуття і копит тварин використовують 1% розчин Экосепта. Розчин в дезбарьере змінюють через кожні 4 доби або в міру забруднення.
Протипоказання
Не має.
Застереження
Дезінфекція проводиться у відсутності тварин і птиці.
Після обробки приміщення аерозолем, необхідно його провітрити до повного вилучення залишків аерозолю.
Форма випуску
Картонна коробка з 25 пакетів з ламінованої фольги по 50 р.
Пакети з ламінованої фольги по 1 кг.
Пакети з ламінованої фольги по 2,5 кг.
Зберігання
Зберігати в щільно закритій упаковці при температурі від 0 °С до 30 °С у сухому, недоступному для дітей місці, окремо від вогненебезпечних речовин.
Термін придатності ― 5 років з дати виготовлення.
Термін придатності після розкриття упаковки - 3 місяці.
Термін придатності готового розчину - 7 діб за умови зберігання розчину в закритій ємності. |
Відгуки
Ще немає відгуків.